Махиня Валерій Валентинович

Махиня Валерій Валентинович

Медичний директор, лікар стоматолог-ортопед-гнатолог, лікар хірург

Досвід роботи 13 років

Мій шлях в стоматологію

Стоматологом я вирішив стати ще коли тільки всупав до вищого навчального закладу.
Мені подобалась ця професія, але на той час я ще не знав специфіки різних спеціалізацій в стоматологічній практиці.

Одразу після закінчення університету, працюючи в стоматологічних клініках, я досить швидко зрозумів, що кожен пацієнт – унікальний, тому під час лікування варто дивитись на ситуацію з різних боків, відходячи від стереотипів та давно впроваджених стандартів.

Саме бажання лікувати не тільки скарги та симптоми, що є “на поверхні” а пропонувати комплексні рішення, які будуть покращувати якість життя людей в цілому, дало поштовх до вибору спеціалізації – гнатологія, ортопедична та естетична стоматологія.

Після 10 років роботи в різних стоматологічних кабінетах, я нарешті зміг відкрити власну клініку, яка зможе запропонувати своїм пацієнтам доступне рішення стоматологічних проблеми будь-якого ступеня складності. Сьогодні QRD dental пропонує повний спектр послуг, включно з терапевтичним і хірургічним лікуванням, виправленням прикусу, зубощелепної системи, протезуванням.

Особливості та специфіка роботи

На сьогоднішній день в своїй роботі ми з колегами зосереджені саме на наданні стоматологічних послуг “під ключ” – від складання плану лікування до отримання кінцевого результату у вигляді здорових зубів та красивої посмішки, досягаючи в процесі балансу естетики та функціональності.

Важливою частиною своєї роботи вважаю також проведення гнатологічного прийому, під час якого я допомагаю пацієнтам у вирішенні проблем, пов’язаних з анатомічними особливостями або патологіями щелепи.