Про клініку QRD Dental

Про нас

Стоматологія QRD Dental – це сучасна клініка з новітнім цифровим обладнанням, де пацієнти отримують якісні послуги по лікуванню, видаленню, вирівнюванню зубів та протезуванню. 

Лікарі нашої клиники мають не лише необхідні знання та навички для професійного надання стоматологічних послуг, але й постійно вдосконалюють свої вміння, підвищують кваліфікацію, проходять сертифікацію, щоб мати змогу задовольнити потребу наших пацієнтів та підтримувати репутацію клініки на високому рівні. 

Ми маємо досвід роботи з дітьми, також лікуємо та видаляємо молочні зуби під седацією. При цьому наші лікарі швидко знаходять правильний підхід до маленьких пацієнтів, що дозволяє з раннього віку сформувати у дитини правильне відношення до догляду за ротовою порожниною, та без страху відвідувати стоматолога при потребі.

До нас повертаються і нам довіряють, тож ми дуже цінуємо лояльність наших пацієнтів та прикладаємо максимум зусиль, щоб відповідати іх очікуванням. 

Ми настільки впевнені в якості наших послуг, що надаємо гарантію на проведене лікування, а також цілодобову інформаційну підтримку пацієнтам на етапі одужання. 

Блог клініки QRD Dental

Ми створили для наших пацієнтів цей Блог, щоб відповісти на поширені запитання, надати розгорнуту інформацію по захворюванням, з якими доводиться стикатися в нашій практиці, та розказати Вам чому саме наша клініка серед інших варта вашої уваги. 

Для нас дуже важливо отримувати від Вас зворотній зв’язок, тому ми будемо раді відгукам та запитанням на які залюбки відповімо Вам в нашому Блозі. 

Всі статті опубліковані на сайті – написані практикуючими лікарями, тож мають наукове обґрунтування та передають досвід отриманий на практиці. 

Дізнатись більше про авторів блогу можна в розділі лікарі, а якщо Ви бажаєте отримати консультацію очно або он-лайн, то зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом із запропонованих на сайті.